top´rezidence - Pomezí

prémiové bydlení v lokalitě Praha 5 Košíře
s úžasnými výhledy na centrum Prahy

Bořislavka Centrum

24 000 m2 moderních kancelářských a obchodních ploch
Evropská ul, Praha 6

top´rezidence - Šárecké údolí

50 prémiových řadových domů v lokalitě
Praha 6 - Šárecké údolí

FM&S Czech, a.s.

FM&S Czech a.s., je dynamicky rostoucí společnost zaměřená na výkon správy, údržby a provozu majetku klientů a to včetně nepřeberného množství dalších souvisejících služeb. Společnost FM&S Czech a.s. vychází ze zkušeností a znalostí dlouholeté správy portfolia objektů skupiny KKCG, která zahrnuje administrativní centra společností SAZKA, KKCG, MND a v neposlední řadě i soukromých rezidencí.

Společnost je zaměřena na poskytování služeb facility managementu s vysokou přidanou hodnotou a to především v kvalitě a rozsahu poskytování souvisejících služeb. Společnost rovněž úzce spolupracuje s developerskou společností KKCG Real Estate na realizaci rezidenčních projektů pod značkou TOP REZIDENCE, kde portfolio nabízených služeb je jednou z komunikovaných předností projektu.

Snažíme se odlišit od konkurence, proto kromě snahy o mimořádnou kvalitu našich služeb jsme pro zefektivnění a zjednodušení komunikace s klienty vyvinuly vlastní komunikační klientský portál Chamberlain. Jedná se o webovou aplikaci a aplikaci pro chytré telefony iOS a Android, která umožňuje kromě přímé oboustranné komunikace s klienty i provádění úkonů jako je nahlášení reklamace či závady, vznesení libovolného požadavku na správce, kontakt s telefonickým dispečinkem a v neposlední řadě i poskytování informací od správce směrem ke klientům týkajících se provozu či omezení v objektu. Služby „na míru“ jsme připraveni nabídnout a poskytnout i Vám.

FM&S Czech a.s., Vinohradská 1511/230, 100 00  Praha 10
+420 778 416 600, martin.skorepa@fmsczech.com
www.fmsczech.com

IPM - Industrial Portfolio Management a.s.

The goal of the KKCG Logistic & Industrial vehicle (Czech Holding) is to put together a strong portfolio of individual assets which are basically too big for local investors or too small for institutional investors. The majority of the assets shell be acquired off market for very attractive yields and financed via long term financing to maximise the benefit from current yield gap. The whole structure will be managed by a newly set up management company IPM a.s. (Industrial Portfolio Management a.s.)

We will be focusing on core real estate markets in Poland, Czech Republic, Slovakia. These countries still offer domestic economical growth potential and are located in the center of Europe along the current and future transport routes from North to South, East to West and vice versa. The vehicle should have an total investment volume of EUR 100 Mio. and once created can be sold to institutional investors or floated via an IPO to individual investors. All target investments are expected to have very good locations and are technically in excellent shape and are expected to be diversified on Location, on Project Size and Tenantmix diversified.

Contact:
KKCG Real Estate a.s., Vinohradská 1511/230
petr.jilek@kkcg.com
www.inpoma.cz

KKCG Real Estate je členem investiční skupiny KKCG. Byla založena v roce 2012 za účelem efektivního řízení real estate projektů skupiny. Hlavním předmětem její činnosti je rezidenční a komerční development a facility management. Společnost dále monitoruje trendy a trhy v oblasti real estate, vyhledává vhodné investiční příležitosti a poskytuje poradenskou činnost pro mateřskou společnost KKCG SE. Vize společnosti KKCG Real Estate je vytvářet trvalé hodnoty spojením genia loci s inovativní architekturou v duchu zásad udržitelného rozvoje.

Kromě top´rezidence v Šáreckém údolí a Pomezí realizuje KKCG Real Estate i obchodní a kancelářské centrum BOŘISLAVKA, které se nachází na ulici Evropská v Praze 6. Pro více informací k projektu Bořislavka navštivte prezentaci na www.borislavka.cz. KKCG Real Estate rovněž vlastní FM&S Czech a.s., která spravuje nemovitosti skupiny KKCG a 51% podíl ve společnosti IPM - Industrial Portfolio Management a.s. .

KKCG je mezinárodní investiční skupina spravující majetek převyšující 50 mld. Kč a zaměstnávající přes 2.000 lidí. Jako strategický investor se dlouhodobě zaměřuje na oblasti ropy, zemního plynu a strategických investic v oblasti loterií a zábavy, realit, cestování, strojírenství a ICT. Skupina KKCG drží podíly ve více než třech desítkách českých a zahraničních společnostech, mezi které patří například Skupina MND, SAZKA sázková kancelář a.s., Vítkovice a.s., VÍTKOVICE HOLDING, Skupina Intermos, Cestovní skupina  FISCHER, Grossmann Jet Service, Informační linky a.s. a další. KKCG působí v několika zemích světa, konkrétně na Kypru, Slovensku, v Nizozemsku, Německu, Ruské federaci, Gruzii a Ukrajině.

Děkujeme za Váš zájem a prosím, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře níže.


Projekty

 
KKCG Real Estate

KKCG REAL ESTATE a.s.
člen skupiny KKCG
Sídlo: Vinohradská 230/1511,
100 00, Praha 10

Spisová značka: B 18164
vedená u Městského soudu v Praze
IČ: 24291633, DIČ: CZ 24291633

Společnost je členem koncernu, jehož řídící osobou je KKCG AG, reg. č. CHE 326 367 231, se sídlem Kapellgasse 21, 6004 Luzern, Švýcarsko

KKCG RE je hrdým sponzorem mezinárodního festivalu klasické hudby   International Music Festival - Dvořákova Praha